Gdzie umieścić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania? Ranking portali 2024

Planujesz sprzedaż swojego M i zaczynasz się zastanawiać, gdzie umieścić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania? Odpowiedź znajdziesz w tym tekście, a dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie ranking portali 2024. Odkryj najlepsze strategie promocji, które sprawią, że Twoja nieruchomość zabłyśnie!

Gdzie umieścić ogłoszenie o sprzedaży – portale internetowe

Gdzie umieścić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania? Pierwsza myśl – w internecie! Jakie portale masz do wyboru, ile to kosztuje i co najważniejsze – czy jest skutecznie? Sprawdźmy to!

Ranking portali nieruchomościowych 2024

Do wyboru w styczniu 2024 mamo sporo opcji. Ranking portali nieruchomościowych 2024 przedstawia się następująco:

Ostatnie 4 pozycje są portalami nie tylko z ogłoszeniami nieruchomościowymi, dlatego umieściliśmy je dole rankingu.

Plusy i minusy portali nieruchomościowych

Plusy portali
Szerokie zasięgi
Dodawanie zdjęć i opisu
Możliwość kontaktu ze sprzedającym
przez portal
Minusy portali
Koszty
Konkurencja dużej liczby ogłoszeń
Konieczność samodzielnego dodania ogłoszenia na kilku portalach

Portale nieruchomościowe – ceny 

Kiedy decydujesz się na samodzielną sprzedaż nieruchomości (bez pośrednika), wszystkie koszty obciążają Ciebie. Jesteś też odpowiedzialny za dodanie i aktualizację wszystkich ogłoszeń. Sprawdźmy, ile kosztują portal

Otodom – najdroższy portal

gdzie umieścić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania

Nieruchomosci-online.pl – 2. miejsce w rankingu liczby odwiedzin

nieruchomości- online.pl
2 miejsce w rankingu liczby wizyt, a cena to tylko 59 zł miesięcznie!

Adresowo.pl – bezpłatny portal z haczykiem

Sprzedajesz mieszkanie i szukasz darmowego portalu? Adresowo.pl Ci to umożliwi. Ale jest pewien haczyk. Za oglądanie ogłoszeń płacą odwiedzający tę stronę, co może skutkować tym, że Ty zaoszczędzisz, ale nikt nie zobaczy Twojego ogłoszenia 🙁

Adresowo.pl

Ceny pozostałych portali nieruchomości 2024:

Spory wybór, prawda? Jeżeli chciałbyś zamieścić ogłoszenie na wszystkich portalach, zapłaciłbyś co najmniej 325,99 zł miesięcznie.

Gdzie zamieścić darmowe ogłoszenie o sprzedaży w 2024?

Darmowe portale nieruchomości to:

  • adresowo.pl,
  • sprzedajmy.pl,
  • lento.pl.

Chociaż portale są darmowe (oprócz adresowo.pl, o czym pisaliśmy wyżej), to niestety nie cechują się wysoka skutecznością. Jeżeli samodzielnie sprzedajesz swoją nieruchomość (bez pomocy pośrednika), zdecydowanie polecamy Ci wybrać portal stricte nieruchomościowy z większymi zasięgami. Płatny, ale z większym prawdopodobieństwem na telefony i wiadomości od oglądających.

Gdzie oferty klientów reklamuje profesjonalny pośrednik?

Oferty naszych klientów zamieszczamy w otodom.pl, olx.pl i nieruchomosci-online.pl. W ciągu 5 lat testowaliśmy większość portali na rynku i wiemy, że te 3 przynoszą najwięcej kontaktów.

Jak profesjonalny pośrednik nieruchomości reklamuje nieruchomości klientów?

Nie mamy 1 sposobu promocji dla wszystkich ofert. Dla każdej nieruchomości przygotowujemy indywidualny plan sprzedaży i do tego dobieramy odpowiednie narzędzia promocji. Wiemy, kiedy promować daną nieruchomość na olx.pl, a kiedy na otodom.pl. Nic nie jest dziełem przypadku.

MLS – as w ręku pośrednika

System MLS, czyli system wymiany ofert między pośrednikami to nasza tajna broń. W systemie MLS współpracuje 4015 pośredników, którzy aktualnie zamieścili 6372 aktualnych ofert. Nasza oferta dociera do 547 biur i ich klientów. Co to oznacza dla naszych klientów? Szybszą transakcję sprzedaży czy najmu, a dla klientów kupujących więcej ukrytych perełek. Pamiętaj, żeby zapytać swojego pośrednika, czy współpracuje z innymi pośrednikami w MLS!

Wiesz już, gdzie możesz zamieścić swoje ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości. Trzymamy kciuki za szybką transakcję! A jeżeli szukasz pośrednika w Poznaniu i okolicach, zapraszamy do kontaktu.

Witam Mam na imię Ania, i tak się szczęśliwie złożyło, że na pod koniec 2019 roku powołałam do życia swoje biuro nieruchomości. W branży jestem już od ponad 15 lat. Na początku drogi skończyłam studia podyplomowe z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a w 2011 roku zdobyłam licencję zawodową. Przez kilka lat ściśle współpracowałam z zarządem firmy budowlanej i prowadziłam biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Wraz z mężem realizujemy również własne projekty inwestorskie. Moja praca to moja pasja i nie wyobrażam sobie zajmować się czymś innym. Lubię ludzi, zawsze dostrzegam w nich to co najlepsze. Mam w sobie duże pokłady empatii i cierpliwości Moi klienci mówią, że jestem osobą godną zaufania – co chętnie potwierdzają pisząc dla mnie referencje W myśl tego czego zawsze uczyli mnie rodzice, wyznaję zasadę "Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Prywatnie cenię sobie czas z rodziną i przyjaciółmi. Lubię koty (marzę o psie), dobry film i/lub książkę. Najlepszym relaxem dla mnie jest obcowanie z naturą - w ciszy :)

You don't have permission to register