Joanna Sikora

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Cześć, jestem Asia. Uwielbiam pracę z ludźmi. Całą sobą angażuję się we wszystko co robię. Chcę pomagać ludziom w realizowaniu ich marzeń – a nieruchomości dają mi ku temu duże pole do popisu.

Wyznaję zasadę, że uczciwość i umiejętność słuchania to podstawa profesjonalnego pośrednictwa. Jestem rodowitą poznanianką. Miłośniczką Winograd. Tu się wychowałam i tu mieszkam, dlatego ten rejon nie ma przede mną żadnych tajemnic.

W życiu kieruję się mottem: „Jeśli tylko uwierzysz, wszystko jest możliwe.”

Numer telefonu:+48 796 666 414

Moje aktualne oferty:

Rekomendacje naszych klientów:

Agnieszka Molewska
sprzedaż mieszkania Poznań

Dzięki zaangażowaniu Pani Joanny Sikory poszło bezboleśnie. Były problemy ... życie, ale zaraz były rozwiązywane - bez mojego udziału. Bardzo czytelne warunki współpracy, pomoc bez ograniczeń, pełen profesjonalizm opiekuna, że o fotografiach nie wspomnę ... To wszystko spowodowało, że w 3 miesiące mieszkanie (nie najłatwiejsze) sprzedane, a to najlepszy dowód na to, że firma Bylewscy Nieruchomości zatrudnia najlepszych fachowców. Polecam i jeszcze raz dziękuję za tak owocną współpracę.

Ania SP
sprzedaż działki pod Poznaniem

Bardzo dziękuję Pani Joannie Sikorze za profesjonalne, pełne empatii, wsparcie podczas sprzedaży nieruchomości. Dzięki Pani cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie, a ja w każdym momencie mogłam liczyć na Pani pomoc. Dziękuję zwłaszcza za Pani działania w wyjątkowo trudnych przeprawach urzędowych! Zdecydowanie Polecam Panią Joannę każdemu kto chce szybko i profesjonalnie załatwić swoje sprawy!

Niniejszym chcielibyśmy podziękować przesympatycznej Pani Joasi, za miłą i profesjonalną obsługę, przy przygotowaniu naszego mieszkania do wynajęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Joasią. W pełni polecamy kontakt z biurem Pani Joasi. Zaangażowanie i gotowość pomocy również przyszłym lokatorom są naprawdę wyjątkowe.

Urszula
Sprzedaż działki ROD w Poznaniu

Duże uznanie i podziękowanie dla Pani Joanny za duże zaangażowanie i włożenie dużo serca w sprzedaż mojej działki. Przesympatyczna i bardzo kontaktowa

Teresa Kańduła
sprzedaż mieszkania

Wybór Pani Joanny Sikory na agenta nieruchomości zajmującego się sprzedażą mojego mieszkania okazał się strzałem w dziesiątkę. Pani Asia przeprowadziła proces sprzedaży mieszkania od A do Z, począwszy od pierwszych oględzin, a kończąc na przekazaniu kluczy nowym właścicielom. Na każdym etapie czułam się zaopiekowana i w pełni poinformowana. Sprzedaż przebiegła przy minimum mojego zaangażowania, a maksimum zaangażowania Pani Asi. Całość transakcji przebiegła pod znakiem pełnego profesjonalizmu, zaangażowania na 200% oraz rzetelności i niegasnącego optymizmu oraz uśmiechu Pani Asi. Atmosfera jaką Pani Asia wytworzyła, pomimo okoliczności, w jakich przyszło mi sprzedać mieszkanie sprawiły, że nie było to aż tak bardzo trudne emocjonalnie. Jednym słowem - profesjonalista godny polecenia! Pani Asiu serdecznie dziękuję za okazaną pomoc, zrozumienie, cierpliwość, spokój, optymizm i profesjonalizm w każdym calu.

You don't have permission to register