Joanna Sikora

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Cześć, jestem Asia. Uwielbiam pracę z ludźmi. Całą sobą angażuję się we wszystko co robię. Chcę pomagać ludziom w realizowaniu ich marzeń – a nieruchomości dają mi ku temu duże pole do popisu.

Wyznaję zasadę, że uczciwość i umiejętność słuchania to podstawa profesjonalnego pośrednictwa. Jestem rodowitą poznanianką. Miłośniczką Winograd. Tu się wychowałam i tu mieszkam, dlatego ten rejon nie ma przede mną żadnych tajemnic.

W życiu kieruję się mottem: „Jeśli tylko uwierzysz, wszystko jest możliwe.”

Numer telefonu:+48 796 666 414

Moje aktualne oferty:

Rekomendacje naszych klientów:

Teresa Kańduła
sprzedaż mieszkania

Wybór Pani Joanny Sikory na agenta nieruchomości zajmującego się sprzedażą mojego mieszkania okazał się strzałem w dziesiątkę. Pani Asia przeprowadziła proces sprzedaży mieszkania od A do Z, począwszy od pierwszych oględzin, a kończąc na przekazaniu kluczy nowym właścicielom. Na każdym etapie czułam się zaopiekowana i w pełni poinformowana. Sprzedaż przebiegła przy minimum mojego zaangażowania, a maksimum zaangażowania Pani Asi. Całość transakcji przebiegła pod znakiem pełnego profesjonalizmu, zaangażowania na 200% oraz rzetelności i niegasnącego optymizmu oraz uśmiechu Pani Asi. Atmosfera jaką Pani Asia wytworzyła, pomimo okoliczności, w jakich przyszło mi sprzedać mieszkanie sprawiły, że nie było to aż tak bardzo trudne emocjonalnie. Jednym słowem - profesjonalista godny polecenia! Pani Asiu serdecznie dziękuję za okazaną pomoc, zrozumienie, cierpliwość, spokój, optymizm i profesjonalizm w każdym calu.

Ania SP
sprzedaż działki pod Poznaniem

Bardzo dziękuję Pani Joannie Sikorze za profesjonalne, pełne empatii, wsparcie podczas sprzedaży nieruchomości. Dzięki Pani cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie, a ja w każdym momencie mogłam liczyć na Pani pomoc. Dziękuję zwłaszcza za Pani działania w wyjątkowo trudnych przeprawach urzędowych! Zdecydowanie Polecam Panią Joannę każdemu kto chce szybko i profesjonalnie załatwić swoje sprawy!

Niniejszym chcielibyśmy podziękować przesympatycznej Pani Joasi, za miłą i profesjonalną obsługę, przy przygotowaniu naszego mieszkania do wynajęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Joasią. W pełni polecamy kontakt z biurem Pani Joasi. Zaangażowanie i gotowość pomocy również przyszłym lokatorom są naprawdę wyjątkowe.

Urszula
Sprzedaż działki ROD w Poznaniu

Duże uznanie i podziękowanie dla Pani Joanny za duże zaangażowanie i włożenie dużo serca w sprzedaż mojej działki. Przesympatyczna i bardzo kontaktowa

You don't have permission to register