Kończymy 2022 i planujemy 2023

Podsumowujemy 2022 w naszym biurze nieruchomości. Za nami wiele wyjątkowych chwil, nie mniej wyzwań i sporo sukcesów. Czym nas zaskoczyło ubiegłe 12 miesięcy? Przeżyjmy razem najważniejsze wydarzenia i przygotujmy się na nowe, fascynujące rozdziały, jakie niesie ze sobą 2023 rok. Zapraszamy na podsumowanie naszej nieruchomościowej podróży przez 2022!

2022 – rok wojny

Nikt nie spodziewał się, takiego początku 2022 roku. Wybuch wojny na Ukrainie wpłynął ogromnie na funkcjonowanie ludzi prywatnie i zawodowo. Mamy wielką nadzieję, że 2023 przyniesie nam zakończenie tego niepotrzebnego i haniebnego ataku ze strony Rosji. To, co w tym wszystkim jest pokrzepiające, to ogrom pomocy, która popłynęła od Polaków w stronę uchodźców. Siatki wypchane zakupami przeznaczone na zbiórki, darmowe przejazdy, bezpłatne udostępnianie mieszkań. Pomogliśmy tak, jak umiemy najlepiej – łączyliśmy właścicieli mieszkań, którzy chcą udostępnić swoją nieruchomość z potrzebującymi tego uchodźcami.

Podsumowanie 2022 w biurze nieruchomości w telegraficznym skrócie

Styczeń zaczynamy branżowo – wśród pośredników na konferencji RE.PLAY 2022. Głowę zajmują nam jeszcze transakcje z 2021, które kończymy. Z lutego najlepiej zapamiętamy dzień otwarty mieszkania na Piątkowie, zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania!4 piętro bez windy + wysoki parter, najemca który nie współpracował … i dopiero jak się wyprowadził, można było pokazać to mieszkanie tak normalnie :))

Pod koniec miesiąca niestety dociera do nas wiadomość o początku wojny w Ukrainie, proponujemy bezpłatną pomoc Ukraińcom.  W marcu Dzień Pośrednika i przygotowania do dnia otwartego domu na Bolechowie. W kwietniu świętujemy sprzedaż mieszkania na Ratajach.

W maju, po licznych zwrotach akcji, dopinamy transakcję sprzedaży blisko 6h gruntu w Niedźwiedzinach, a także finalizujemy sprzedaż mieszkania w Poznaniu.

W czerwcu i lipcu ładujemy baterię, żeby wrócić ze zdwojoną energią w sierpniu. A w sierpniu dużo się działo! 2 dni otwarte, 2 wynajęte mieszkania i 3. urodziny naszego biura – uff, sporo tego!

We wrześniu odsyłamy dzieci do szkoły, a sami na szkolenia – najpierw 2 branżowe, a na dokładkę Recamp – konferencja branży nieruchomości, z której wracamy z głową pełną pomysłów. W październiku kontynuujemy szkolenia, tym razem ze sprzedaży – podstawy w naszym zawodzie. Poza tym październik to miesiąc spotkań z poznaniakami w Starym Browarze, a także finalizacja sprzedaży mieszkania na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Za to w listopadzie prawdziwe zmiany, przeprowadzamy się do nowego (aktualnego) biura na osiedlu Wichrowe Wzgórza.

Rok 2022 kończymy mocnym przytupem – sprzedażą 3 nieruchomości i dniem otwartym domu na Grunwaldzie.


Plany na 2023 w Bylewscy Nieruchomości

W nadchodzącym roku 2023 zamierzamy nadal dawać z siebie wszystko! Chcemy się rozwijać i być na bieżąco z nowinkami branżowymi. Już planujemy udział w kilku naprawdę ciekawych szkoleniach. Mamy zamiar zagłębić się też w temat nowych technologii, które teraz rządzą światem. Liczymy, że dzięki nim nasza praca będzie jeszcze bardziej efektywna, a klienci zadowoleni. Bo ostatecznie, robimy to dla Was – klientów. A jeżeli w 2023 chcesz zostać naszym klientem, napisz do nas wiadomość.

Witam Mam na imię Ania, i tak się szczęśliwie złożyło, że na pod koniec 2019 roku powołałam do życia swoje biuro nieruchomości. W branży jestem już od ponad 15 lat. Na początku drogi skończyłam studia podyplomowe z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a w 2011 roku zdobyłam licencję zawodową. Przez kilka lat ściśle współpracowałam z zarządem firmy budowlanej i prowadziłam biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Wraz z mężem realizujemy również własne projekty inwestorskie. Moja praca to moja pasja i nie wyobrażam sobie zajmować się czymś innym. Lubię ludzi, zawsze dostrzegam w nich to co najlepsze. Mam w sobie duże pokłady empatii i cierpliwości Moi klienci mówią, że jestem osobą godną zaufania – co chętnie potwierdzają pisząc dla mnie referencje W myśl tego czego zawsze uczyli mnie rodzice, wyznaję zasadę "Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Prywatnie cenię sobie czas z rodziną i przyjaciółmi. Lubię koty (marzę o psie), dobry film i/lub książkę. Najlepszym relaxem dla mnie jest obcowanie z naturą - w ciszy :)

You don't have permission to register