Paulina Małkowiak-Nowak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Witam Wieloletnia praca z klientem nauczyła mnie wsłuchiwać się w potrzeby drugiego człowieka.

Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnie podchodzę do każdego nowego wyzwania. Nie uznaję półśrodków.

Prywatnie jestem mieszkanką Wildy i miłośniczką starych kamienic. Cenię sobie dobry design, a fotografia to moja pasja, którą z powodzeniem wykorzystuje w pracy 📸

Na co dzień mama i miłośniczka dobrej książki.

Numer telefonu:+48 515 057 371

Moje aktualne oferty:

Rekomendacje naszych klientów:

Gosia Bałęczna-Nowacka
sprzedaż domu w Swarzędzu

Polecam! Profesjonalna obsługa na każdym etapie sprzedaży naszego domu w Swarzędzu. Doceniam zaangażowanie i pracowitość Pani Pauliny Nowak. Dziękuję!

Joanna Adams
Sprzedaż mieszkania w Dąbrówce

Chciałam serdecznie podziękować Pani Paulinie Nowak za wspaniałą profesjonalną współpracę. Za jej pozytywną energię i niesamowitą umiejętność negocjacji jak również błyskawiczną sprzedaż mojej nieruchomości! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Bronisława Grzesiak-Kuchta
Najem mieszkania Poznań

W ubiegłym roku korzystałam z usług biura BYLEWSCY. Zgłosiłam mieszkanie do najmu. Od pierwszego spotkania do podpisania umowy współpracowałam z Panią Pauliną Małkowiak - Nowak. Pani Paulina okazała się osoba bardzo kompetentną, rzetelną i punktualną, umiejącą słuchać wniosków obu stron. Po podpisaniu umowy Pani Paulina jeszcze pomagała mi w załatwieniu drobnych spraw organizacyjnych. Jestem bardzo zadowolona z usług powyższego biura i wszystkim go polecam. W przyszłości jeżeli zajdzie taka konieczność będę z niego ponownie korzystać.

Agata i Jakub
Najem mieszkania w Poznaniu

Dziękujemy Pani Annie i Pani Paulinie za profesjonalne wsparcie w wynajmie nieruchomości. Cały proces przebiegał bardzo sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. Otrzymaliśmy wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z biurem Bylewscy Nieruchomości. Polecamy!

You don't have permission to register