Anna Bylewska

Założycielka firmy - Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Mam na imię Ania i tak się szczęśliwie złożyło, że we wrześniu 2019 powołałam do życia swoje biuro nieruchomości.W branży jestem już od ponad 15 lat.

Na początku drogi skończyłam studia podyplomowe z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a w 2011 roku zdobyłam ministerialną licencję zawodową.

Przez kilka lat jako asystentka ściśle współpracowałam z zarządem firmy budowlanej, następnie prowadziłam biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego w Poznaniu.

Wraz z mężem realizujemy również własne projekty inwestorskie.Moja praca to moja pasja i nie wyobrażam sobie zajmować się czymś innym.

Lubię ludzi, zawsze dostrzegam w nich to co najlepsze. Mam w sobie duże pokłady empatii i cierpliwości.

Moi klienci mówią, że jestem osobą godną zaufania – co chętnie potwierdzają pisząc dla mnie referencje. W myśl tego czego zawsze uczyli mnie rodzice, wyznaję zasadę „Mowa jest srebrem, a milczenie złotem”.Prywatnie cenię sobie spokojny czas z rodziną i przyjaciółmi.

Uwielbiam koty, różnorodną aktywność fizyczną i dobry film lub książkę. Dzięki zdrowemu podejściu do work-life balance, odnajduję równowagę między pracą, a życiem rodzinnym.

 

Telefon: +48 697 350 650

Email: anna.bylewska@bylewscy.pl

Numer Licencji: 16116

Moje aktualne oferty:

Rekomendacje naszych klientów:

Magdalena
wynajem mieszkania w Poznaniu

Bardzo dziękujemy Pani Ani. W tych trudnych dla wszystkich czasach wynajęła nasze mieszkanie w błyskawicznym tempie! Obsługa na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim !!!

Monika Bor
wynajem mieszkania w Poznaniu

Chciałabym bardzo podziękować za pomoc, cierpliwość i wyrozumiałość. Wynajmujący i Najemca otoczeni profesjonalizmem. Polecam z czystym sumieniem.

Barbara Nowakowska
wynajem lokalu w Kołobrzegu

Nieoceniona pomoc Pani Ani przy wynajmie lokalu na odległość. Profesjonalne wsparcie, doradztwo i zaangażowanie na każdym etapie. Bardzo Pani dziękuję. Jak najbardziej serdecznie polecam usługi firmy Bylewscy Nieruchomości.

Agnieszka Banaszak
zakup mieszkania w Poznaniu

Dziękujemy Pani Ani za profesjonalne doradztwo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystamy z usług jej biura.

Andżelika Chruścińska
wynajem mieszkania w Poznaniu

Bardzo polecam! Miałam przyjemność korzystać z usług tej firmy. Rzetelni, profesjonalni - nie jedna firma mogłaby się od nich uczyć. Wszystko przebiegło sprawnie i na czas. Pani Ania zawsze pomocna i przesympatyczna. Zasłużone 5*

Klaudia Deregowska-Gorska
zakup domu w Poznaniu

Fantastyczna współpraca, profesjonalna pomoc przy kupnie nieruchomości. Jedynie pani Ania Bylewska przedstawiała mi oferty zgodne z moimi oczekiwaniami w przeciwieństwie do innych pośredników, którzy zarzucali mnie ofertami niezgodnymi z moimi oczekiwaniami. Sfinalizowałam transakcję już przy drugiej ofercie.

Sylwia Rzeczycka-Sak
Zakup mieszkania w Poznaniu

Polecam z całego serca biuro BN i współpracę z naszą agentką Kasią oraz z właścicielką Anią. Obie Dziewczyny są cudowne, empatyczne i super profesjonalne. Nasza transakcja była dla nas bezstresowa i jesteśmy pewni, że trafiliśmy w 🔟. Dziękujemy 💙💛

Bardzo polecam współpracę z Panią Anią, która pośredniczyła w wynajmie lokalu mieszkalnego. Miałam tą przyjemność współpracować z Panią Anią, która to na każdym etapie wykazała się dużą wiedzą, profesjonalizmem i rzetelnością. Działa błyskawicznie. Polecam wszystkim współpracę z Biurem Nieruchomości.

Aleksandra
Zakup mieszkania w Poznaniu

Pani Ania Bylewska jest godną osobą zaufania. Bardzo pomaga w zakupie nieruchomości. Bardzo angażuje się w to co robi, profesjonalnie doradza przy zakupie danej nieruchomości. Jest bardzo sympatyczna, miła, cierpliwa, doradza żeby klient był zadowolony. Stara się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Anna
Sprzedaż mieszkania w Poznaniu

Miałam przyjemność współpracować z Panią Anią. Jej profesjonalizm, empatia, dokładność,umiejętność rozwiązywania problemów,....są godne polecenia. Bylewscy Nieruchomości, to firma z duszą, zawsze frontem do klienta ... Szczerze polecam!!!

Marek
Zakup mieszkania w Koziegłowach

Właściwy człowiek na właściwym miejscu” - chyba najlepiej scharakteryzuje Panią Anię. Kontakt oraz kultura na najwyższym poziomie. Wszystko zawsze pod kontrola oraz dostosowanie się do klienta .Profesjonalizm, cierpliwość, pomoc nawet dla strony kupującej którą byłem a i tak mogłem liczyć na wsparcie także gorąco polecam , oby więcej takich pośredników

Agata i Jakub
Najem mieszkania w Poznaniu

Dziękujemy Pani Annie i Pani Paulinie za profesjonalne wsparcie w wynajmie nieruchomości. Cały proces przebiegał bardzo sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. Otrzymaliśmy wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z biurem Bylewscy Nieruchomości. Polecamy!

Agnieszka
Zakup mieszkania w Poznaniu

Dziękujemy Pani Ani za profesjonalne doradztwo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystamy z usług jej biura. 👌

Magdalena
Sprzedaż mieszkania w Poznaniu

Polecam!! Polecam !! Polecam !! Pani Ania daje klientowi poczucie, że jest zaopiekowany w najdrobniejszym szczególe. Profesjonalizm i szybka realizacja

Joanna i Sebastian
Sprzedaż mieszkania w Poznaniu i domu w Gortatowie

Pani Ania Bylewska jest bardzo zaangażowana, profesjonalna, świetnie zorganizowana a do tego uśmiechnięta i błyskawicznie reaguje na potrzeby. Bardzo szybko znalazła nabywcę, pozostawała ze mną w kontakcie, dzięki czemu dała mi ogromne poczucie bezpieczeństwa. Jestem pod wrażeniem wiedzy, znajomości tematu i rozeznania rynku.

Marta
Zakup mieszkania w Poznaniu

Mieliśmy szczęście trafić na Panią Annę Bylewską, gdy kupowaliśmy mieszkanie. Pani Ania pomogła nam w kompleksowym załatwianiu formalności i pośredniczyła w kontaktach zarówno z deweloperem, zarządcą nieruchomości, notariuszem i bankiem. Co istotne oraz warte podkreślenia Pani Ania wykazywała inicjatywę i była pomocna także w kwestiach wykraczających poza zakres jej obowiązków. Okazała się być osobą rzeczową i kompetentną, a kontakt z nią był bezproblemowy. Współpraca z Panią Anią była dla nas miłym doświadczeniem, a sama Pani Ania jest pogodna, komunikatywna, a przede wszystkich profesjonalna i godna zaufania. Swoje zadania wykonuje z zaangażowaniem, terminowo i z uśmiechem na twarzy. Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Pani Ani, której życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy przekonani, że prezentując takie nastawienie oraz wysokie standardy pracy czeka ją i jej klientów wiele satysfakcjonujących transakcji.

Marta Bochenek
sprzedaż mieszkania Stargard, zakup mieszkania Poznań

Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Anię Bylewską. Przede wszystkim niezwykle wyróżnia się tym, że jest osobą o złotym sercu, takim jakiego każdy chciałby spotkać na swojej drodze, w tak ważnym momencie swego życia jak kupno czy sprzedaż nieruchomości. Jest to osoba na której można polegać, która służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, a kontakt z nią jest świetny - o każdej porze. Ania Bylewska nie tylko wykonuje swoją pracę, lecz co łatwo zauważyć oddaje się swojej pasji, w co wkłada całe swoje serce. Jest człowiekiem pełnym klasy i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Każde zadane pytanie traktuje poważnie, udziela zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i od pierwszych chwil wzbudza głębokie zaufanie, które później nieustannie procentuje. Jej zaangażowanie w wykonywane obowiązki, poziom kompetencji, jak również serdeczność w kontakcie wyraźnie wykraczają poza spotykane standardy. Jest stale dyspozycyjna i kładzie silny nacisk na efektywne działanie. W Ani oprócz profesjonalnego pośrednika nieruchomości przede wszystkim widać człowieka, gotowego pomóc drugiemu i o naprawdę wielkim sercu. Człowieka, który pozostawia po sobie naprawdę świetne wrażenie i którą serdecznie z całego serca mogę Państwu polecić.

You don't have permission to register